Az alábbi űrlap kitöltésével tud jelentkezni tanfolyamunkra.

Címünk: Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség, 1111 Budapest, Vak Bottyán u. 6.
Telefon: +36 70/238-8933
E-mail: buddhistaegyhaz108@gmail.com

Számlaszámunk:
UniCredit Bank Hungary Zrt.
10918001 - 00000079 - 20580009
Ha nem forint számláról utal:
IBAN: HU43 1091 8001 0000 0079 2058 0009
SWIFT kód: BACXHUHB

A Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség felnőttképzési engedély száma: B/2020/008909

Hibás születési dátum!
Kötelező megadni!
Hibás az e-mail formátuma!
Kötelező megadni!

Hallgató, tanfolyamra jelentkező nyilatkozatai:

A választott tanfolyamon részt kívánok venni.
A fontos információkat elolvastam (https://www.buddhistaegyhaz.hu/tanfolyamok/reszletek) elfogadtam és megértettem!
Nyilatkozom, hogy a honlapon feltüntetett minden információt a tanfolyamról elolvastam vagy megkérdeztem telefonon vagy e-mailben és tudomásul vettem!
Vállalom, hogy a teljes tanfolyam díját a jelentkezésem után 8 napon belül befizetem!
A befizetésekről e-számlát állít ki a Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség és e-mail címére kapja meg a hallgató.

TUDOMÁSUL VESZEM, HOGY A BEFIZETETT ELSŐ RÉSZLET VAGY A TELJES DÍJ SEMMILYEN ESETBEN NEM JÁR VISSZA, KIVÉVE HA A MI HIBÁNKBÓL NEM INDUL A TANFOLYAM!

Utalásnál a felmerült banki költségeket a jelentkező külön megfizeti (pl. devizaszámláról való utalásnál átváltási költség, stb.)
Tudomásul veszem, ha a jelentkezők száma nem elegendő, pl. meditáció vagy egyéb tanfolyamoknál 8-10 fő alatt van, s emiatt a tanfolyam elmarad, erről a tanfolyam tervezett kezdési ideje előtt 3 nappal e-mailben értesítsenek.

Kötelező megadni!

Jelentkezésem kapcsán kijelentem, hogy nincs fertőző betegségem.
Nem állok gyógyszeres pszichiátriai kezelés alatt, nem szenvedek bipoláris és mentális zavarban.
Ennek eltitkolása esetén a teljes erkölcsi és anyagi felelősséget vállalom.
Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Egyházközösség által meghirdetett tanfolyamaira mint: Meditáció és egyéb tanfolyamok és programokra önként jelentkezem.
A Drukpa Buddhista Dharma Központban felelősséggel tartozom az eszközök, felszerelési tárgyak rendeltetésszerű használatáért, s a házirendet megismerem és betartom.
Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Dharma és Meditációs Központjában nem dohányzom, csak a dohányzásra kijelölt helyeken gyújthatok rá.
Vállalom, hogy az étkezéseimet magam oldom meg.
Dharma előtérben, helyiségeiben nem fogyasztható és kerülendő a tanfolyam napján a hús, hagymafélék, káposzta, körözött fogyasztása.

Kötelező megadni!

Elolvastam és elfogadtam az Adatvédelmi szabályzatot.

Kötelező megadni!

Részletfizetés az 1-3 éves Buddhista Tanító és Alapképzésnél: díjfizetési kötelezettséget vállalok 1-3 éves Buddhista Tanító és Alapképzésnél, hogy részletfizetéssel a teljes éves képzés díját átutalom, befizetem 4 egyenlő részletben (minden hónap 20-ig).
Meditációnál és egyéb képzéseknél csak egyszeri befizetés és utalás választható!
Vállalom hogy meditáció és egyéb tanfolyamok díját 3 napon belül átutalom!

Kötelező megadni!

Feliratkozom a hírlevélre, hogy időben értesüljek minden tanfolyamról, időpontokról, képzésről és hírről.
(Ha nem iratkozik fel semmilyen jegyzetet és PDF könyveket, oktatási időpont módosításokat nem küldhetünk!)

Kötelező megadni!

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

A tanfolyam alatt bekövetkező adatváltozásokról, kérjük, minél hamarabb értesítse a Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösséget:
Cím: 1111 Budapest, Vak Bottyán u. 6.,
E-mail: buddhistaegyhaz108@gmail.com,
Telefon: + 36 70/238-8933

Az adatváltozás bejelentésének elmulasztásából eredő hátrányok a hallgatót, jelentkezőt terhelik.

Számlaszámunk: UniCredit Bank Hungary Zrt.: 10918001 - 00000079 - 20580009
Ha nem forint számláról utal: IBAN: HU43 1091 8001 0000 0079 2058 0009, SWIFT kód: BACXHUHB

Elektronikus jelentkezés a tanfolyamokra és képzésekre. Aláírás nélkül is érvényes!

Látogatók száma: 5 289 053 fő, jelenleg: 1 fő. Ma eddig: 69 fő